rss twitter

Müşteri Hizmetleri 0850 305 0640
info@dreampromosyon.com

Hakkımızda

Motivasyon Kongre Seminer Turizm Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şti. Dream Incentive patentli markası ile  2007 yılından itibaren Antalya ofisinde M.I.C.E. alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında Ankara’da, 2012 yılında İstanbul’da, 2018 yılında Bursa’daki ofislerine ilaveten son olarak 2023 yılında açılan İzmir ofisi ile şubeleşerek işbirliği yaptığı özel ve kamu kuruluşlarına yakın olmak amacını devam ettirmektedir.

2007 yılındaki oluşumun ardından Dream Incentive Turizm müşteri memnuniyeti odaklı vizyonuna toplam kalite yönetimi sistemi çalışmaları ile hız vermiş ve başarının açık işbirliği ve üst seviyede iletişim ile mümkün olacağı inancıyla, çözüm ortakları ile serbest bir fikir alışverişi platformu yaratarak, hassas bir planlama ve yaratıcı çözümler ile beklentinin üzerine çıkmayı ilke edinmiştir.

Gün geçtikçe toplantı yönetimi konusunda uzmanlaşan acentemiz, teknolojik trendleri yakından takip ederek müşterilerine akılcı, pratik ve çözümcü yaklaşımı ve başarının detaylarda gizli olduğunun bilincinde dinamik ekibi ile yüzlerce organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiştir.

Dream Incentive Turizm olarak 2007 yılından günümüze kadar, 450+ özel firmaya , 150 + kamu kuruluşuna, 1 Milyon’ dan fazla katılımcıyla  yılda ortalama 100 den fazla toplantı, etkinlik  ve organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Vazgeçilmez ilkelerimizden olan değişim ve sürekli gelişim ile tüm dünya da hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yıllar boyunca müşteri değil işbirliği anlayışı ile baktığımız, bize güvenen partnerlerimizin taleplerine uygun olarak, toplantı gruplarımızı daha iyi organize edebilmek amacı ile;

  • 2013 yılında kurulan Kurumsal Hizmetler Departmanı ile özel şirketlerin ve kamu kurumlarının otel rezervasyon, ulaşım ve bilet hizmetleri,
  • 2016 yılında kurulan Dream Promosyon departmanımız bünyesinde organizasyonlarımızda ve organizasyonlar dışında firma & kamu kuruluşlarının kurumsal promosyon ihtiyaçlarını,
  • 2018 yılında şirketimiz bünyesine eklenen Dream Filo ile genişleyen sıfır ve ikinci el binek ticari araçların uzun süreli kiralanma hizmetini kalite ve hizmet anlayışımız ile beraber sunmaya başladık.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerine çıkarak ve modern teknolojik trendleri kullanarak, zamanında ve en ekonomik çözümleri, yüksek standartlarda ve kaliteden ödün vermeden sunabilen; güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Donanımlı kadrosu ile iç ve dış müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayan, toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyen, çevreye duyarlı, marka bilinci taşıyan, hizmet kalitesinde süreklilik sağlayan, sosyal, yenilikçi, başarının detaylarda gizli olduğunun bilincinde ve sektöründe örnek olacak bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Saygı ve Güleryüz
  • Bilgi ve Başarı
  • Yenilikçilik ve Yaratıcılık
  • Dürüstlük ve Sadakat
  • Nezaket ve Adalet
  • Kalıcı Güven Yaratmak,  Sürdürülebilirlik Ve Vefa

Bize Ulaşın


DREAM PROMOSYON
BİZİ ARAYIN 0850 305 0640

Promosyon Ürünleri


Dream Promosyon, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Dream Promosyon

Web Tasarım